Télapó érkezik az óvodába. Egy aranyos kislány odamegy hozzá, a Télapó megkérdi tőle: - Na, kislány jó voltál? - Persze. - És, milyen ajándékot szeretnél? - Miért, nem kaptad meg az emailemet, te vén hülye?
Tanító néni az iskolában: - Marika, mit fogsz csinálni, ha olyan nagy leszel, mint én? - Fogyókúrázni!