Két öreg az öregek otthonában: - Képzeld, tegnap megdughattam volna szindi kraffordot! - Miért, itt volt? - Nem, felállt!
- Ki az abszolút bombanő? - ??? - Aki ha bemegy az éléskamrába, a kolbászok felállnak.