A srác ül a buszon. Felszáll egy néni a járműre: - Fölállna, fiatalember? - Á, ismerem ezt a trükköt! Én fölállok, maga meg elfoglalja a helyemet.
- Mi az: kicsi, fekete, és nem bírja el a kaszát? - A halál fia