Agresszív kismalac beül egy taxiba. - Nem zavarja, ha magamban beszélek? - kérdezi. - Ó, dehogy - válaszolja a sofőr. - Hozzád meg ki szólt, vazze?
Mit mond az amerikai? - ??? - Isten áldja Amerikát! Mit mond az angol? - ??? ... ... - Isten óvja a Királynőt! Mit mond a magyar? - ??? - Isten b****a meg a meneszterelnököt!