Két barát beszélget:
- Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok!
- Én meg azt, hogy két nővel vagyok!
- De szemét vagy! Miért nem hívtál át???
- Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy.
Kérdés:
– Igaz-e, hogy Magyarország népe klasszikus társadalomban él?
A riportalany válasza:
– A legteljesebb mértékben! A politikusoknak klassz, a népnek kuss!