Két barát beszélget: - Te, képzeld, én azt álmodtam, hogy úttörő vagyok! - Én meg azt, hogy két nővel vagyok! - De szemét vagy! Miért nem hívtál át??? - Én hívtalak, de anyád azt mondta, hogy Csillebércen vagy. .
- Ki az abszolút bombanő? - ??? - Aki ha bemegy az éléskamrába, a kolbászok felállnak.