-Mennyit kér ezért a kutyáért? -100 dinárt. -A felét megadom érte. -De uram! Én csak egész kutyát árulok.
Mit mond az amerikai? - ??? - Isten áldja Amerikát! Mit mond az angol? - ??? ... ... - Isten óvja a Királynőt! Mit mond a magyar? - ??? - Isten b****a meg a meneszterelnököt!