Pasi a konditeremben odamegy az edzőhöz: - Melyik gépet kell használnom, hogy fel tudjam szedni azt a szőke csajt? - A bankautomatát a bejáratnál!
- Ki az abszolút bombanő? - ??? - Aki ha bemegy az éléskamrába, a kolbászok felállnak.