- Szóval azt állítja,hogy eltűnt az anyósa?
- Igen.
- Mikor?
- Úgy két évvel ezelőtt.
- Ember! Akkor miért csak most jelenti be?
- Valahogy eddig nem mertem elhinni...
Mit mond az amerikai?
- ???
- Isten áldja Amerikát!
Mit mond az angol?
- ???
... ... - Isten óvja a Királynőt!
Mit mond a magyar?
- ???
- Isten b****a meg a meneszterelnököt!