Egyik ősember a másiknak: - Vigyázz, egy kardfogú tigris épp most ment be az anyósod barlangjába! - Na és? Miért féltsek én egy vadidegen tigrist?
Köcsög buzik veszekszenek: - Kapd be a f@szom!!! - Nem békülök...