Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mintha egy disznóval henteregnél a sárban. Két óra elteltével rájössz, hogy ő ezt élvezi.
A női NEM-nél csupán egyetlen dolog szebb és jobb... A női IGEN...