- Miért teszi a szőke nő a gyerekét a szekrény tetejére?
- Mert amikor éjjel az ágyról leesett, azt nem hallotta meg.
- Ki az abszolút bombanő? - ??? - Aki ha bemegy az éléskamrába, a kolbászok felállnak.