Messi, számolj el 12-ig! - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 - De Messi, kihagytad a 11-est! - Tudom, azt mindig kihagyom...
Mit mond az amerikai? - ??? - Isten áldja Amerikát! Mit mond az angol? - ??? ... ... - Isten óvja a Királynőt! Mit mond a magyar? - ??? - Isten b****a meg a meneszterelnököt!