A tanár felelteti Mórickát:
- Móricka honnan jön az áram?
- Az őserdőből.
- Ezt miből gondolod?
- Mert amikor a múltkor elment az áram, apa azt mondta már megint lekapcsolták az áramot ezek a majmok.
Két farmer, Willie és Ray szombaton összetalálkozik a városi vasáruboltban.
– Bajban voltam a teheneimmel – panaszkodik Willie. – A díjnyertes bikám impotens lett. De az állatorvos felírt neki valami speciális gyógyszert, és azóta minden rendben.
A következő héten Willie és Ray ismét összefut a boltban.
– Képzeld – mondja Ray –, most meg az én bikámmal van baj. Milyen gyógyszert adott az állatorvos a bikádnak?
– Nem tudom a nevét – válaszolja Willie –, de csokoládéíze van.