A székely nagyon összeveszik a feleségével. Olyannyira, hogy a férj elmegy otthonról.
Eltelik egy év, két év, öt év, tíz év, amikor végre újra megjelenik.
Az asszony kérdőre vonja:
- Hol voltál ennyi ideig?
- Kinn.
Mit mond az amerikai?
- ???
- Isten áldja Amerikát!
Mit mond az angol?
- ???
... ... - Isten óvja a Királynőt!
Mit mond a magyar?
- ???
- Isten b****a meg a meneszterelnököt!