Múlt éjszaka, ahogy feküdtem az ágyban és bámultam a csillagokat, arra gondoltam, hova a fenébe tűnhetett a mennyezet meg a tető?
Január 1 korán reggel. - Jön fel a Nap! - Baszki, azt is ittunk?!