- Mivel fényképeznek a rendőr esküvőjén? - ??? - Traffipax-szal. - És miért csak idősek látszanak? - ??? - Mert csak 50 felett fényképez.
A női NEM-nél csupán egyetlen dolog szebb és jobb... A női IGEN...