Mi a hasonló a depressziósban és a transzvesztitában? A depressziós azt mondja: depi vagyok öngyi leszek. A tranvesztita azt mondja: Peti vagyok Gyöngyi leszek.
Az élet nemi érintkezés során terjedő fertőzés,melynél a halálozási arány 100%...