Ma eltöltöttem egy kis időt az anyósom sírjánál. Bár ő azt hiszi, hogy kerti tavat ások...
- Ki az abszolút bombanő? - ??? - Aki ha bemegy az éléskamrába, a kolbászok felállnak.