Két székely vágja a fát télen a rohadt hidegbe: - Te koma, hol van a füles sapkád? - Amióta balesetem volt, nem hordom! - Milyen baleseted volt? - Megkínáltak pálinkával és én nem hallottam!
Két rendőr beszélget: - Tudtad, hogy idén péntekre esik a szilveszter? Mire a másik: - Remélem nem tizenharmadika...