Két prosti sétál az utcán. Egyikük megszólal: - Te is érzed mennyire büdös van? - Aha... -mondja a másik. - Lépjünk kisebbeket?
- Chuck Norris már kétszer meghalt csak a halál nem mert eljönni érte!