Két nagyon-nagyon részeg székely bácsi ül egy tó partján. - Te, jön föl a Hold! - mondja az egyik. - Miért.........tán azt is ittunk?
Nem lehet hogy Trump csak azért lett elnök, mert nem akarták eladni, neki, a fehér házat?! Megtalálta a módját, hogy megszerezze!