Józsi bácsi szarik a híd alatt. Arra megy a rendőr, meglátja, rögtön meg is szólítja:
- Na Józsi bácsi, ha befejezte, akkor rögtön be is viszem...!
- OKÉ! Végeztem, viheti...!
Két farmer, Willie és Ray szombaton összetalálkozik a városi vasáruboltban.
– Bajban voltam a teheneimmel – panaszkodik Willie. – A díjnyertes bikám impotens lett. De az állatorvos felírt neki valami speciális gyógyszert, és azóta minden rendben.
A következő héten Willie és Ray ismét összefut a boltban.
– Képzeld – mondja Ray –, most meg az én bikámmal van baj. Milyen gyógyszert adott az állatorvos a bikádnak?
– Nem tudom a nevét – válaszolja Willie –, de csokoládéíze van.