Gyerek: - Anya mi van a hasadban? Anya: - A kistestvéred! Gyerek: - És szereted? Anya: - Hát, persze. Gyerek: - Akkor miért etted meg?!
A mérkőzés után az edző így szól a csatárhoz: - Öregem, téged csak két dolog akadályoz abban, hogy jó futballista legyél! - Micsoda? - A két lábad.