- Drágám! Hol van a tea ? - Jaj ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni! A tea a gyógyszeres fiókban van, egy kakaós dobozban, amire az van ráírva, hogy só!
Köcsög buzik veszekszenek: - Kapd be a f@szom!!! - Nem békülök...