- Azt mondta a feleségem, hogy kér egy drága bundát születésnapjára. - És? - Kiírtam neki dvd-re a tavalyi Siófok-ZTE meccset.
Január 1 korán reggel. - Jön fel a Nap! - Baszki, azt is ittunk?!