- Apa a fingot meg lehet fogni? -kérdezi a gyerek az apjától. - Nem. Miért? - Akkor beszartam!!!
Pistike lelkedezve rohan haza a bizonyítványával: - Papa, papa, óriási mázlid van! - Na mesélj! - Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!