repülő

- Miért húz kondenzcsíkot a repülô?
- Mert a kondenzcsík nem húzhatja a repülôt.

3
Átlag: 3 (1 szavazat)

Először utazik a székely bácsi a repülőn. Kérdezi a stewardestől:
- Mondja kedves, aztán van-e itt elég ejtőernyő mindenkinek?
- Nagyon ritka, hogy egy repülő lezuhanna, így mi nem tartunk ejtőernyőt!
- Hát a hajók is ritkán süllyednek el, aztán ott mégis mindig van mentőcsónak... pedig gondolom úszni többen tudnak, mint repülni!

6
Átlag: 6 (1 szavazat)

Két idegen egymás mellett ül egy repülőn. Az egyiknek van egy jó könyve, azt olvasná, de a másik nem hagyja.
- Beszélgessünk, úgy jobban telik az idő!
- Miről akar beszélgetni?
- Hát... mondjuk az atomenergiáról!
- Jó, de mielőtt erről beszélgetnénk, meg tudna nekem magyarázni valamit?
- A kecske, a tehén és a ló ugyanazt a füvet legeli, mégis más-más a trágyájuk: a kecskéé bogyó, a tehéné lepény, a lóé pedig száraz fű. Miért van ez így?
- Nem tudom.
- Hát akkor hogy a fenébe akar Ön az atomenergiáról beszélgetni, amikor a szarhoz sem ért!

7
Átlag: 7 (1 szavazat)

A rendőr megkérdezi a kollégáját
- Te Sanyi, hogy lehet ezeket a böhöm nagy repülőgépeket csak úgy eltéríteni?
- Te hülye, hát nem itt lent a földön térítik el, hanem fönt, ahol már egész kicsi.

6
Átlag: 6 (1 szavazat)

Oldalak

  • 1
  • 2