Miért jobb egy Szeged környéki barátnő, mint egy dunántúli?
Mert a dunántúli azt mondja szex után, hogy: "még egyszer", a szegedi meg
azt, hogy "még öccör"!
Mit mond az amerikai?
- ???
- Isten áldja Amerikát!
Mit mond az angol?
- ???
... ... - Isten óvja a Királynőt!
Mit mond a magyar?
- ???
- Isten b****a meg a meneszterelnököt!