- Anyád már megint ugyanazt főzte. Eredj fiam mondd meg neki, hogy a szakácskönyv több fejezetet is tartalmaz!
...
- Megmondtam apám ...
- És mit válaszolt?
- Hát, ... azt hogy a kámaszútra is ...!
Két farmer, Willie és Ray szombaton összetalálkozik a városi vasáruboltban.
– Bajban voltam a teheneimmel – panaszkodik Willie. – A díjnyertes bikám impotens lett. De az állatorvos felírt neki valami speciális gyógyszert, és azóta minden rendben.
A következő héten Willie és Ray ismét összefut a boltban.
– Képzeld – mondja Ray –, most meg az én bikámmal van baj. Milyen gyógyszert adott az állatorvos a bikádnak?
– Nem tudom a nevét – válaszolja Willie –, de csokoládéíze van.