- Mi az abszolút lehetetlen? - ??? - Hímvesszőből kosarat fonni. - És mi van, ha mégis sikerül? - ??? - Lesz egy fasza kosarad..
Mit mond az amerikai? - ??? - Isten áldja Amerikát! Mit mond az angol? - ??? ... ... - Isten óvja a Királynőt! Mit mond a magyar? - ??? - Isten b****a meg a meneszterelnököt!