Rendőr igazoltatja a papokat, belefújnak a szondába, alkoholt mutat. Azt mondja a pap: -Mise bort ittunk Rendőr: -Ti se?
Pistike lelkedezve rohan haza a bizonyítványával: - Papa, papa, óriási mázlid van! - Na mesélj! - Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!