Az öreg, vak szög ott toporzékol a zebra előtt. Arra megy a fiatal szög és átkíséri. Derékszög vagy fiam, köszöni az öreg!
A mérkőzés után az edző így szól a csatárhoz: - Öregem, téged csak két dolog akadályoz abban, hogy jó futballista legyél! - Micsoda? - A két lábad.