Két prosti sétál az utcán. Egyikük megszólal: - Te is érzed mennyire büdös van? - Aha... -mondja a másik. - Lépjünk kisebbeket?
- Ki az abszolút bombanő? - ??? - Aki ha bemegy az éléskamrába, a kolbászok felállnak.