Csávó bemegy a gyógyszertárba. - Kérek egy kotont, kefélni megyek. - Ah, de kérem, vigyázzon a nyelvére ! ! - Oké, akkor kettőt.
Köcsög buzik veszekszenek: - Kapd be a f@szom!!! - Nem békülök...