Két rendőr beszélget:
- Vettem tegnap egy WC kefét, nagyon príma, neked is ajánlom.
Másnap megveszi a kefét a másik is. Harmadnap találkoznak:
- Na, hogy tetszik a WC kefe?
- Mit mondjak? A papír jobb volt.
A szőke panaszkodik a barátnőjének:
- Nem működik ez a fogyókúra, amit ajánlottál. Már lefeküdtem mindenkivel a
cégnél, megkefélt mindenki az utcából, végigment rajtam egy egész focicsapat, de alig fogytam pár dekát!
A barátnő:
- Még egyszer mondom: TÚRÓKÚRA és nem KÚRÓTÚRA!