Petike érdeklődik: - Mami, miért van az apunak olyan kevés haj a fején? - Mert sokat gondolkodik. - Akkor neked miért van ilyen hosszú hajad? - Menj el reggelizni, kisfiam!
A női NEM-nél csupán egyetlen dolog szebb és jobb... A női IGEN...