Egy férfi egyik reggel arra ébred, hogy megérkezett a kukásautó, és ő elfelejtette kitenni a kukát. Köntösben kirohan az utcára, ahol a kukások már a szomszéd ház előtt állnak. Megkérdezi tőlük: - Nem késtem el? - Dehogy! Gyerünk, ugorjon be!
Január 1 korán reggel. - Jön fel a Nap! - Baszki, azt is ittunk?!