A székelyek és a kínaiak háborúzni akarnak egymással.
- Aztán hányan vagytok? - kérdezik a kínaiak.
- 90.000. - felelik a székelyek - Hát ti?
- Egymilliárdan.
- Baj van, Áron bátyám! - szól hátra a székely vezér - Hová temetjük ezt a sok kínait?
Két farmer, Willie és Ray szombaton összetalálkozik a városi vasáruboltban.
– Bajban voltam a teheneimmel – panaszkodik Willie. – A díjnyertes bikám impotens lett. De az állatorvos felírt neki valami speciális gyógyszert, és azóta minden rendben.
A következő héten Willie és Ray ismét összefut a boltban.
– Képzeld – mondja Ray –, most meg az én bikámmal van baj. Milyen gyógyszert adott az állatorvos a bikádnak?
– Nem tudom a nevét – válaszolja Willie –, de csokoládéíze van.