- Az anyósom kőhajításnyira lakik tőlünk. Pontosan tudom, mert naponta többször is megdobálom.
Mit mond az amerikai? - ??? - Isten áldja Amerikát! Mit mond az angol? - ??? ... ... - Isten óvja a Királynőt! Mit mond a magyar? - ??? - Isten b****a meg a meneszterelnököt!