Két pap beszélget: - Szerinted feloldják végre a cölibátust? - Szerintem azt már csak a gyerekeink érik meg.
Pistike lelkedezve rohan haza a bizonyítványával: - Papa, papa, óriási mázlid van! - Na mesélj! - Képzeld, jövőre nem kell új tankönyveket venned!