- Ki az abszolút bátor? ??? - Aki egyszerre veszi be az altatót és a hashajtót!
A mérkőzés után az edző így szól a csatárhoz: - Öregem, téged csak két dolog akadályoz abban, hogy jó futballista legyél! - Micsoda? - A két lábad.