Egy járókelőt megállít az utcán egy ember: - Elnézést, megmondaná, hogy hogyan jutok el a postára? - Az attól függ. Kocsival van? - Nem. - Akkor gyalog.
A női NEM-nél csupán egyetlen dolog szebb és jobb... A női IGEN...