A rendőr felesége már kétszer bukott vezetésből.
Jön haza a legújabb vizsgáról:
- Na , meghúztak anyukám? - kérdi a rendőr.
- Meg, mind a hárman, de a jogosítvány az megvan!!!
Két farmer, Willie és Ray szombaton összetalálkozik a városi vasáruboltban.
– Bajban voltam a teheneimmel – panaszkodik Willie. – A díjnyertes bikám impotens lett. De az állatorvos felírt neki valami speciális gyógyszert, és azóta minden rendben.
A következő héten Willie és Ray ismét összefut a boltban.
– Képzeld – mondja Ray –, most meg az én bikámmal van baj. Milyen gyógyszert adott az állatorvos a bikádnak?
– Nem tudom a nevét – válaszolja Willie –, de csokoládéíze van.