Rendőr áll az utcasarkon. Odamegy hozzá egy kisfiú és feltűnően szemléli. - Mit nézel kisfiú? ... Menj innen! - A rendőrbácsi fejét nézem ... - Menj innen! Menj innen! ... Nincs abba semmi!
Régen a lányok úgy főztek, mint az anyjuk. Ma úgy isznak, mint az apjuk.