Rendőr áll az utcasarkon. Odamegy hozzá egy kisfiú és feltűnően szemléli. - Mit nézel kisfiú? ... Menj innen! - A rendőrbácsi fejét nézem ... - Menj innen! Menj innen! ... Nincs abba semmi!
Nem lehet hogy Trump csak azért lett elnök, mert nem akarták eladni, neki, a fehér házat?! Megtalálta a módját, hogy megszerezze!