A temetőben két frissen hantolt sír van egymás mellett. Mindegyik sír végénél gyászruhás férfi áll. Egyszer az egyik csöndesen átszól a másiknak:
- Feleség?
- Anyós
- Az is jó...
Mit mond az amerikai?
- ???
- Isten áldja Amerikát!
Mit mond az angol?
- ???
... ... - Isten óvja a Királynőt!
Mit mond a magyar?
- ???
- Isten b****a meg a meneszterelnököt!